Shporta

Këmishë - 1249

Këmishë - 1249
Këmishë - 1249
20.90€
Ex Tax: 20.90€
  • Disponueshmëria: Në stok
  • SKU: 1249

Available Options

Këmisha moderne është e përpunuar nga materiali cilësor i pambukut me 100%, ndodhet në ngjyrën e bukur të kaftë. Me dizajn elegant dhe prerje precize, detaj ky që e bën këmishën të përshtatshme me çdo kombinim të veshjes.