Shporta

Xhaketa

Xhaketë - 8000 Xhaketë - 8000
Nuk ka në stok
Xhaketa moderne është përpunuar nga materiali cilësor i poliesterit me 100%, ndodhet në ngjyrën e bukur të kremtë. Me dizajn elegant dhe prerje precize, detaj ky që e bën xhaketën lehtë të përshtatshme me çdo kombinim të veshjes...
27.90€
Ex Tax:27.90€
Materiali përmban: 73% Polyester, 21% Viskon, 3% EA...
49.90€
Ex Tax:49.90€
Jelek – D&M-221-5012 Jelek – D&M-221-5012
-25 %
Xhaketë – D&M-221-5004
-18 %
Xhaketë – D&M-221-5004..
17.90€ 21.90€
Ex Tax:17.90€
Xhaketë – C&R-20K-6023-1
-17 %
Xhaketë – C&R-20K-6023-1..
18.90€ 22.90€
Ex Tax:18.90€
Xhaketë – C&R-20K-6023
-24 % Nuk ka në stok
Xhaketë – C&R-20K-6023..
18.90€ 24.90€
Ex Tax:18.90€
Xhaketë – C&R-21Y-6074
-17 % Nuk ka në stok
Xhaketë – C&R-21Y-6074..
24.90€ 29.90€
Ex Tax:24.90€
Xhaketë -WCH-959-1
-36 %
Xhaketë - WCH- 959
-36 %
Xhaketë - MPF-8469
-29 %
Prej 1 deri 12 nga 16 (2 faqe)