Shporta

Pantallona

Pantallona elegante që përbëhen nga materiali cilësor i poliesterit me 100%, me ngjyrë të zezë tejet të bukur. Me prerje të rehatshme dhe të lirshme, të përshtatshme për evente formale dhe përditshmëri!..
22.90€
Ex Tax:22.90€
Geta - 1083-1 Geta - 1083-1
-22 %
Geta të përpunuara nga material cilësor i poliesterit me 95% dhe elastinit me 5%. Kanë ngjyrën e bukur rozë, model me vija dhe kanë shirit elastik elastik. Të punuara nga një prerje e lirshme, shumë të rehatshme dhe me kualitet të lartë...
13.90€ 17.90€
Ex Tax:13.90€
Geta - 1083 Geta - 1083
-22 %
Geta të përpunuara nga material cilësor i poliesterit me 95% dhe elastinit me 5%. Kanë ngjyrën e bukur të zezë, model me vija dhe kanë shirit elastik elastik. Të punuara nga një prerje e lirshme, shumë të rehatshme dhe me kualitet të lartë...
13.90€ 17.90€
Ex Tax:13.90€
Materiali përmban : 85% Viskon, 15% Polyester...
24.90€
Ex Tax:24.90€
Materiali përmban : 85% Viskon, 15% Polyester...
24.90€
Ex Tax:24.90€
Geta – C&R-20K-0136-1
-25 %
Prej 1 deri 12 nga 27 (3 faqe)