Shporta

Fustane

Fustani elegant përbehet nga materiali cilësor i poliesterit me 100%, me ngjyrë të kuqe tejet të bukur. Me prerje të rehatshme dhe të lirshme, i përshtatshëm për evente të ndryshme!..
22.90€
Ex Tax:22.90€
Fustani modern përbehet nga materiali cilësor i poliesterit me 100%, me ngjyrën e bukur të zezë. Me prerje të rehatshme dhe të lirshme, i përshtatshëm për evente të ndryshme!..
24.90€
Ex Tax:24.90€
Prej 1 deri 12 nga 120 (10 faqe)